CSI Las Vegas - Nová posila

15. září 2007 v 15:38 | Géčko
Tento můj prvotní díl povídky o krimče bych chtěla věnovat své nejlepší kámošce Sarince Sanders. je to ten nejlepší človíček na světě. Mam ji hrozně moc ráda!!!
Do týmu přijde nová posila, Amelia Davis. Prošla tvrdým výcvikem, umí skoro všechna bojová umění. Dovede se prát jako divá!!! Gila znala už před nastoupením do jejich týmu. Gil ji moc dobře zná a ví o ní všechno. Všechno se to odehrává s Amelii a ve volnu celého týmu, nic pracovního to nebude!!!
CSI Las Vegas - Nová posila
Bylo poněkud teplejší ráno a tým kriminalistů jel do ulice Downsen Street. ( Daunsnstrít) Čekal tam na ně totiž Eckli, Sofia a nová posila týmu. Zrovna Jim zatýkal Petera Graye ( Pítra Greje), majitele domu, ve kterém se stala vražda, kterou vyšetřoval Eckli se Sofií.
Byla to zazobaná rodina, měli velkolepý dům s ohromným bazénem. Peter Gray zabil svou starší dceru. Že mu prý lezla na nervy tím, jak se neustále chovala jako štětka. Před domem také byla jeho manželka s mladším, čtyřletým, synem Jakem.(Džejkem)
Na místě činu už čekala Amelia Davis ( Amélije Dejvis), již zmiňovaná nová posila týmu. ,,Odveďte ho do auta strážníku'' řekl Jim. Strážník uposlechl rozkaz Jima, jenomže Peter se mu šikovně vysmekl, vzal mu zbraň a zajal, jako rukojmí, svého syna. ,, Nechte toho Greyi, nic tím nevyřešíte'' vysvětloval Jim. Peter najednou shodil Jaka do bazén a v tu chvíli stál jako opařený. Bazén byl hluboký 2 m, dlouhý 10 m, široký 5 m a Jake neuměl plavat. V tom zasáhla Amelia. Rozeběhla se a skočila do bazénu ve snaze zachránit Jaka. Všechno to pozoroval tým. Bazén byl dost hluboký i na Amelii, ale Jaka zachránila. Po té, co se vysápali z bazénu, si Jaka vzali na starost doktoři a matka. Peter se dal na útěk. Amelia běžela za ním. Dohonila ho a po menší pranici ho odvedla do policejního auta.
,,To bylo hustý'' podotknul Greg, který mohl na Amelii oči nechat. ,,To teda bylo'' přitakala Cath. ,,Díky, já jsem Amelia Davis, ale říkejte mi Mio (Mijo)'' řekla Mia. ,,Mio, to je Gil Grissom, Catherine Willows, Nick Stokes, Sara Sidle, Warrick Brown, Greg Sanders a Al Robbins'' uvedl Jim. ,,Těší mě'' podávala si s každým ruku. S Gregem si potřásala rukou obvzlášť dlouho, oba se při tom rozplývali. ,,Dnes máme všichni volno, tak co se zajít někam najíst a oslavit tvůj příchod? navrhl Greg. ,,Proč ne?'' souhlasila Mia.
Doufám, že se vám líbí!!! Tehle je zatím úvodní, potom se to rozjede víc a bude to zajímavější!!!
papa
Gregí :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sara Sanders Sara Sanders | Web | 15. září 2007 v 15:43 | Reagovat

Je to moc pěkný taky jseš seuper kamarádka:)

2 Gregoria Sanders Gregoria Sanders | Web | 15. září 2007 v 15:55 | Reagovat

Děkuji, Sarí!!! :-*:-*:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama